Olimpiai reménységek versenye
2018
jún. 12

Június 9-én a Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnokban került sor az Olimpiai Reménységek nemzetközi versenyére, ahol az Érdi Torna Club vívó szakosztálya hat versenyzővel lépett pástra.

Tovább...
„Felemásra sikerült”
2018
máj. 28

Egy arany-, három ezüst- és egy bronzérmet szerzett a tavaszi utolsó pontszerző versenyen, a BASE Kupán az Érdi Torna Club, amelynek tizenkét akrobatikus tornász formációja mutatta be gyakorlatát.

Tovább...
Bronz Békéscsabáról
2018
máj. 16

Harmadik helyen végzett a törpicik között Csók Kincső, az Érdi Torna Club vívója az Olimpici Grand Prix békéscsabai állomásán.

Tovább...
Új formációkkal a Fradi Kupán!
2018
máj. 14

Tizenkét egységgel volt érdekelt az Érdi Torna Club akrobatikus torna szakosztálya az Elek Gyula Arénában rendezett Fradi Kupán, amely az idény harmadik pontszerző versenye volt az országos döntőbe jutásért rendezett kvalifikáció során.

Tovább...
Irány a Fradi-Kupa!
2018
máj. 10

Ígéretéhez híven a harmadik pontszerző versenyre sokkal nagyobb delegációval érkezik az Érdi Torna Club, mint az év első két megmérettetésére.

Tovább...
Arany- és bronzérmet szurkoltak ki!
2018
márc. 28

Aranyérmet és bronz minősítést szerzett az Érdi Torna Club junior cheerleader egysége a második alkalommal megrendezett BASE Magical Flight nyílt versenyről, míg a felnőttek bronzérmesek lettek.

Tovább...
Ígéretes szezonkezdet!
2018
márc. 26

Három arany-, egy ezüst- és két bronzérmet szerzett az Érdi Torna Club hat akrobatikus torna egysége az idei első pontszerző versenyen, Abonyban.

Tovább...
Kezdődik az év!
2018
márc. 23

A március 25-i, abonyi pontszerző viadallal kezdi meg a 2018-as versenyek sorát az Érdi Torna Club akrobatikus torna szakosztálya. A versenyen egyelőre még csak hat egység lesz érdekelt, ám a következő eseményekre már összeállnak az egységek.

Tovább...
Kitűnő eredmények az ÉTC-től!
2017
dec. 5

Az Érdi Torna Club Akrobatikus Torna szakosztálya tizenkét egységgel vett részt a sportág 2017-es országos döntőjében, melyet Abonyban rendeztek.

Tovább...
Remekelt a házigazda az ÉTC Kupán
2017
okt. 31

Az Érdi Torna Club tizennégy egysége, azaz összesen 22 sportoló mutatta be gyakorlatát az Érdi Torna Club rendezésében, az Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskolában lezajló ÉTC Kupán.