Nem úgy sikerült…
2018
júl. 10

Két helyszínen, az Érdi Spartacus SC négy versenyzője volt érdekelt különböző rangos viadalokon. Tar Mihály együtteséből Mezei Dominik a szabadfogásúak között, Mezei Patrik és Végh Artúr kötöttfogásban versenyzett a Zágrábban rendezett kadet világbajnokságon, míg Kovács Bence Győrben vett részt a Magyar Nagydíjon.

Tovább...
Pontszerző helyen Mezei
2018
júl. 5

Ötödik helyen végzett Mezei Dominik a Zágrábban zajló kadet birkózó-világbajnokságon. Az Érdi Spartacus 71 kilogrammos versenyzője szabadfogásban indult. Elsőként a nyolcaddöntőben a Romániát képviselő Bíró Krisztiánt verte, utána pedig a negyeddöntőben a litván Vadim Babuskinnál bizonyult jobbnak.

Tovább...
Ismét kitettek magukért a birkózók!
2018
jún. 4

Három helyszínen léptek szőnyegre az Érdi Spartacus SC birkózói a mögöttünk hagyott hétvégén.

Tovább...
Hétvégi előzetes: nyolc sportág a palettán!
2018
máj. 25

Az Érdi VSE labdarúgói megszerezhetik bajnoki bronzérmüket, a röplabdázók Szolnokon, a vízipólósok Érden, a birkózók Nyársapáton, a tollaslabdázók Pécsen, az akrobatikus tornászok és a shaolin wushusok a fővárosban szerepelnek, míg a diósdi amerikai futballisták kupát rendeznek.

Tovább...
Mezei a nyolcaddöntőben búcsúzott…
2018
máj. 16

Az Érdi Spartacus SC 71 kilogrammos birkózója, Mezei Dominik a nyolcaddöntőben búcsúzott a kadet korosztály szkopjei Európa-bajnokságán.

Tovább...
Elindultak az Eb-re!
2018
ápr. 26

Az Érdi Spartacus tíz versenyzőjével indult el hajnalban a magyar szumóválogatott tizenhat fős delegációja a bulgáriai Plovdivban megrendezésre kerülő Európa-bajnokságra.

Tovább...
A válogatott több mint fele érdi!
2018
ápr. 16

Tizenhat sportoló képviseli Magyarországot a bulgáriai Plovdivban április 26. és 30. között megrendezésre kerülő szumó Európa-bajnokságon. A magyar válogatott több mint felét, tíz főt az Érdi Spartacus delegálja.

Tovább...
Érdi bronz Törökországból!
2018
ápr. 3

Bronzérmet szerzett a törökországi, 21. alkalommal megrendezett Győzelem Kupán Végh Artúr, az Érdi Spartacus SC 92 kilogrammos kötöttfogású birkózója.

Tovább...
Egy hónap alatt három ob-cím!
2018
márc. 26

Azt követően, hogy az U23-as korosztályban szabad- és kötöttfogásban is győzött, a hétvégi, miskolci felnőtt országos bajnokságon is aranyérmes lett Kovács Bence, az Érdi Spartacus SC birkózója.

Tovább...
Arany után ezüst Kijevből
2018
feb. 26

A múlt heti, Végh Artúr által szerzett aranyérem után újabb érdi birkózó állhatott dobogóra Kijevben. Dénes Mercédesz egyedüli magyarként vívott döntőt az ukrán fővárosban.