Novembertől EHF-Kupa!

Az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) elkészítette az EHF-Kupa 2018/2019-es kiírásának kiemelését, melynek értelmében az ÉRD novemberben, a harmadik körben kapcsolódik a küzdelmekhez.

Hasonló tartalmaink:

Négy magyar résztvevője van a női EHF-Kupa 2018/2019-es idényének, miután a GVM Europe-Vác szabadkártyán az első selejtezőkörben kezdi meg szereplését. A második körben a Dunaújvárosi KKA és a Siófok KC is csatlakozik a nemzetközi porondhoz, míg az ÉRD az előző idényhez hasonlóan csak novemberben kapcsolódik be.

A harmadik kör hivatalos játéknapjai: november 10-11., és 17-18.

Az EHF-Kupa harmadik, egyben utolsó selejtezőkörében a tét a legjobb 16 csapat közé jutás, ahol már csoportküzdelmeket rendeznek.

Az EHF-kupa 1. selejtezőkörének csapatai:
(Játéknapok: 2018. szeptember 8-9., 15-16.)
1. kalap:

Viborg HK (dán)
HK Zvezda (orosz)
TusSies Metzingen (német)
GVM Europe-Vác
Issy Paris Hand (francia)
Fredrikstad BK (norvég)
HC Slavia Praha (cseh)
Kastamonu Belediyesi GSK (török)
Metraco Zagłębie Lubin (lengyel)
Höörs HK H 65 (svéd)
Spono Eagles (svájci)
CB Mecalia Atlético Guardés (spanyol)
BNTU-BelAZ (fehérorosz)
OTTO Workforce/VOC Amsterdam (holland)

2. kalap:
HK IUVENTA Michalovce (szlovák)
RK Lokomotiva (horvát)
HK Galicsanka (ukrán)
HC Azərsu (azeri)
ZsRK Metalurg (macedón)
KH Shqiponja (koszovói)
Maccabi Arazim Ramat Gan (izraeli)
HŽRK Grude (bosznia-hercegovinai)
Youth Union Athienou (ciprusi)
HB Käerjeng (luxemburgi)
UHC Müllner Bau Stockerau (osztrák)
LC Brühl Handball (svájci)

Morrenhof-Jansen Dalfsen (holland)
LK Zug Handball (svájci)

Az EHF-kupa 2. selejtezőkörének csapatai:
(Játéknapok: 2018. október 13-14., 20-21.)
1. kalap:

a BL-selejtező 1. csoportjának 4. helyezettje
a BL-selejtező 2. csoportjának 4. helyezettje
Hypo NÖ (osztrák)
Herning/Ikast Håndbold (dán) (volt FC Midjylland)
HCM Râmnicu Vâlcea (román)
HK Asztrahanocska (orosz)
Buxtehuder SV (német)
Dunaújvárosi Kohász KA
ES Besançon Féminin (francia)
Storhamar Håndball (norvég)
Nykøbing Falster HK (dán)
CS Măgura Cisnădie (román)
HK Kubany (orosz)
BVB 09 Borussia Dortmund (német)
Siófok KC
Nantes Loire Atlantique HB (francia)

2. kalap:
Byåsen HE (norvég)
HC Zalău (román)
az 1. selejtezőkörből továbbjutott 14 csapat

Az EHF-kupa 3. selejtezőkörének csapatai:
(Játéknapok: 2018. november 10-11., 17-18.)

Team Esbjerg (dán)
HK Lada (orosz)
a BL-selejtező 1. csoportjának 2. helyezettje
a BL-selejtező 2. csoportjának 2. helyezettje
ÉRD
a BL-selejtező 1. csoportjának 3. helyezettje
a BL-selejtező 2. csoportjának 3. helyezettje
DHK Baník Most (cseh)
a 2. selejtezőkörből továbbjutott 16 csapat

HIRDETÉS
Címkék

kerdoiv_banner