Kodály Zoltán nyomdokában

Múlt szerdán rendezték az Országos Kodály Zoltán Műveltségi Vetélkedő városi döntőjét: a Kőrösi és az Érdligeti iskola, illetve a Vörösmarty gimnázium csapatai versenyeztek egymással. Itt dőlt el, kik képviselhetik városunkat az országos elődöntőn.

Hasonló tartalmaink:

Érd városa és az érdi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Kodály Zoltán születésének 135. és halálának 50. évfordulója alkalmából országos műveltségi vetélkedőt hirdetett a megyei jogú városok általános és középiskoláinak, valamint az alapfokú művészetoktatási intézmények tanulóinak.
A városi fordulót április 12-én tartották: a diákok a számukra összeállított szöveges és zenei anyagokból készültek a  megmérettetésre.

A városi fordulóban a Kőrösi és az Érdligeti iskola, illetve a Vörösmarty gimnázium csapatai versenyeztek egymással.  A fordulót a Kőrösi iskola csapata nyerte, ők képviselhetik majd városunkat az országos elődöntőn.

Címkék