Felemás eredmények

Huszonöt kézilabdamérkőzést rendeztek a hétvégén a térség csapatainak, ám az eredmények vegyesek, hiszen voltak nagy győzelmek, de nagy zakók is. Az ÉRD női kézilabdacsapata elszenvedte első hazai vereségét a szezonban, míg a százhalombattai női csapat nyert, az egyik férficsapat viszont huszonhat góllal kikapott.

Hasonló tartalmaink:

A felnőtt kézilabdázóknak csak három mérkőzést rendeztek, az EHF-kupa csoportkörének ötödik fordulójában az ÉRD az orosz Rosztov-Dont fogadja, amelyet nem tudott megállítani Szabó Edina együttese. A Pest megyei bajnokságokban a női elsőosztály B-csoportjának küzdelmei a Százhalombattai NKKSE Budai Farkasok elleni hazai mérkőzésével folytatódott, ahol a battaiak sima, 33–16-os győzelmet arattak. A férfiaknál a megyei A-csoportban érdekelt Százhalombattai TC viszont a Váci KSE második csapatának otthonában bukott nagyot, miután 42–16-ra kapott ki.

A korosztályos küzdelmek során Százhalombattán a fiú U12-es bajnokság felsőházi rájátszásának második körét, Budaörsön a lány U11-es bajnokság felsőházának második tömbösített fordulóját rendezték, míg ugyanebben a korosztályban az alsóházban Dömsödön szerepelt a Treff 07 SE, a Diósdi DSE és a Százhalombattai VUK SE is.

Eredmények:
Pest megyei női 1. osztályú bajnokság, B-csoport, 10. forduló
Százhalombattai NKKSE–Budai Farkasok 33–16 (15–9)

Női EHF-kupa, csoportkör, 5. forduló
ÉRD–Rosztov-Don 19–30 (10–13)

Pest megyei férfi 1. osztályú bajnokság, A-csoport, 15. forduló
Váci KSE II–Százhalombattai TC 42–16 (22–7)

Gyermekbajnokság, Fiú U12, Kovács László régió, Felsőház, Százhalombatta
Százhalombattai VUK SE–Vecsés SE ÉL-TEAM 18–24
Gyömrő VSK–Budaörs 20–16
Vecsés SE ÉL-TEAM–Budai Farkasok 21–13
Pilisvörösvári KSK–Gyömrő VSK 17–17
Budaörs–Főnix ISE 18–14
Dabas KC VSE I–Veresegyház VSK 23–17
Budai Farkasok–Pilisvörösvári KSK 18–22
Főnix ISE–Dabas KC VSE I 12–20
Veresegyház VSK–Százhalombattai VUK SE 24–26

Gyermekbajnokság, Lány U11, Kovács László régió, Felsőház, Budaörs
Budaörs–EURONOVEX USE 16–13
ÉRD–Gyömrő VSK 20–23
Szigetszentmiklósi NKSE I–Ipress Center-Vác 20–10
EURONOVEX USE–ÉRD 18–20
Gyömrő VSK–Kántor Anikó SE 18–10
Ipress Center-Vác–Ceglédi KCSE 17–15
Kántor Anikó SE–Szigetszentmiklósi NKSE I 8–27
Ceglédi KCSE–Budaörs 13–28

Gyermekbajnokság, Lány U11, Kovács László régió, Alsóház, Dömsöd
Diósdi DSE–Treff 07 SE 10–19
Százhalombattai VUK SE–Nagykáta SE 20–4
Treff 07 SE–Vecsés SE JUSEC 14–29
Diósdi DSE–Dunakanyar Kézilabda Akadémia II 13–4
Sülysápi SE–Százhalombattai VUK SE 15–17

Fotó: handballerd.hu

Címkék

kerdoiv_banner